slunce
Masáže Brno, Masáže v Brně - masazvbrne.cz
svíčky

KDO JSEM

Hana Bandouchová

Prušánecká 4207/7

628 00 Brno

IČ 63377578

Podnikatel registrovaný v ŽR vedený magistrátem města Brna

 
Pár slov o mě

Jmenuji se Hana Bandouchová.
Narodila jsem se v minulém století v 60. letech. 30 let po té, jsem zažila na vlastní kůži kouzlo masáže. A tehdy se to stalo. Masáže mi očarovaly celý můj další život, myšlení i profesi. V roce 1995 jsem se stala profesionální lazebnicí na plný úvazek.
Za ten čas co se masážím věnuji, jsem prošla různými kurzy, abych byla moudřejší co se mého oboru týká. Některé mě posunuly o míle dopředu, jiné jsem vymazala z hlavy. Z těch kladných ve své praxi užívám to, co je pro mé klienty nejvhodnější, co jim pomáhá cítit se fyzicky i psychicky lépe. Proto při mých masážích používám mix (kombinace z poskytovan
ých masáží) - dle mého - to nejúčinnější.Věřím, že mám pro Vás takové místo, kde je možné příjemně relaxovat a odpočívat.
Jsem tu pro Vaši dobrou náladu a budu ráda, když se návštěva masáže stane běžnou součástí Vašeho života.

Vždy k Vám přistupuji individuálně neboť mé studio je samostatné a mám pro Vás dostatek času a pochopení. Věřím, že mé znalosti a schopnosti Vám pomohou odbourat stres, napětí a bolest se kterou přicházíte. Mým přáním je, aby jste ze studia odcházeli s pocitem spokojenosti a rádi se ke mě vraceli.
Chci také poděkovat všem mým klientům, kteří mi do dnešního dne dali důvěru a svěřili mi své tělo. Děkuji Vám, protože Vy jste moje škola života a já se díky Vám stále učím, zdokonaluji a doufám že i zlepšuji.

Děkuji, že jste navštívili tyto stránky a těším se na osobní setkání.                                               Hana Bandouchová

Pozn.: Erotické ani jiné podobné masáže nedělám.

 

 

Co Vám mohu nabídnout? Relaxační, čisté, uklidňující prostředí, kde za zvuku meditační hudby a světel solných lamp můžete očekávat kvalitu nabízených služeb. Pracuji s masážními oleji lisovanými za studena.

Sprchu a sklenku čaje máte u mě gratis. A bonbónek na cestu. :)

 

zpět na úvodní stranu

 

- Hana Bandouchová; Velkopavlovická 25, Brno-Vinohrady; Tel.: (+420) 728 919 322; E-mail: hana.bandouchova@seznam.cz